رنگ چوب

رنگ چوب

رنگ چوب

ما در رنگ کردن و رنگ آمیزی چوب با رنگ سیلر کیلر از با کیفیت ترین و برترین برندهای رنگ سیلرکیلر در طرح ها و رنگ های مختلف با انواع رنگ چوب  استفاده می نماییم  تا رضایت شما مشتریان عزیز جلب شود

رنگ های شفاف (کیلر و سیلر)

جزء وارنیشها بوده و در دسته لاكهای نیترو سلولوزی قرار دارند.

اجزای اساسی رنگها و لاكهای نیتر و سلولزی عبارتند از خود رنگ پایه سلولوزی كه قدرت و سختی به آن می دهد و یك رزین سخت كه معمولاً صمغ استر یا رزین طبیعی است و درصد برق فیلم و مقدار چسبندگی را افزایش داده اما استحكام كششی و دوام خارجی آن را كم می كند. از مواد نرم كننده نیز برای افزایش برق، دوام و كشسانی استفاده می شود.

رنگ چوب

رنگ چوب - نقاشی ساختمان مدرن - پورحسن - pourhasan house painting wood color

رنگ چوب

برای ساخت لاكهای نیتروسلولزی سه نوع حلال استفاده می‌شود اول حلالهای فعال مانند استرها و كتونها و دوم حلالهای پنهان مانند الكلها و سوم رقیق كننده‌ها مانند هیدروكربن‌های آروماتیك ، سلیتر به رنگ كرم می‌باشد و جهت پر كردن منافذ و خلل و فرج چوب قبل از رنگ نهایی استفاده می‌شود پیش از خشك شدن سیلر قابلیت جذب رنگ نهایی كم شده و باعث استحكام و سختی بیشتر رنگهای نهایی می شود.

رنگ چوب

حدوداً 15 دقیقه تا دو ساعت طول می‌كشد تا خشك شود و با تینر فوری رقیق می‌شود و نباید در كنار حرارت مستقیم یا زیر نور مستقیم خورشید استفاده شود چون باعث طبله زدن میگردد  سیلر را با پیستوله، پارچه بدون پرز، قلم مو، كاردك ولیسه می‌توان استفاده نمود یا در صورت كوچك بودن كار مورد نظر می‌توان از روش غوطه وری استفاده نمود سیلر پس از خشك شدن مات میشود از استئارات روی به عنوان ماده مات كننده در سیلر كه خاصیت سنباده خوری دارند استفاده میشود، كیلر فوری نیز همانند سیلر می باشد.

رنگ چوب

ولی پس از خشك شدن براق میشود به عنوان رنگ رویه یا نهایی از آن استفاده می شود. رنگ آن شفاف میباشد و در صورت ماندن بیش از حد رنگ آن به قهوه‌ای شفاف تمایل پیدا میكند كه از براقیت آن كاسته می شود.

رنگ چوب

مدت زمان خشك شدن آن 15 دقیقه تا 2 ساعت و با تینر فوری رقیق میشود و قابل استفاده از پیستوله، پارچه بدون پرز، قلم مو و یا به روش غوطه وری می‌باشد نباید در كنار حرارت مستقیم یا زیر نور خورشید استفاده شود چون باعث طبله شدن میشود. كیلر و سیلر در قوطی‌های 1 و 4 و 20 لیتر به بازار عرضه میشود.

رنگ چوب - نقاشی ساختمان مدرن - پورحسن pourhasan house painting wood color

رنگ چوب

رنگ چوب

کلمات کلیدی سئو : تعمیرات ساختمان,

تغییرات ساختمان,

تعمیرات و تغییرات ساختمان,

رنگ اپوکسی,رنگ روغنی,

رنگ نما,رنگ پلاستیک,

رنگ چوب سیلر کیلر,

رنگ کنتکس,مولتی کالر,

,کاغذ دیواری,بلکا,پتینه

تماس با نقاشی ساختمان