رنگ کنیتکس

رنگ کنیتکس

رنگ کنیتکس

کنینتکس بر سه نوع می باشد:

1- کنیتکس روغنی   2- کنیتکس پلاستیک   3- کنیتکس اکرولیک

هر یک از نوع کنیتکس ها بر سه نوع (ریز دانه- متوسط – و دانه درشت) تقسیم می شوند.

نقاشی ساختمان پورحسن

"رنگ کنیتکس

۱- کنیتکس روغنی :

این نوع کنیتکس هم برای داخل ساختمان و هم برای بیرون ساختمان مورد استفاده می باشد و مهمترین مزیت آن آب گریز بودن آن است و مهمترین معایب آن علاوه بر گرانی بنزین و بوی نا مطبوع و دیرخشک شدن آن این است چون با بنزین حل و رقیق می شود تا کاملا خشک نشده باشد با کوچکترین جرقه ای حتی با زدن گلید برق شعله ور شده و در محیط های سر بسته خسارات جبران ناپذیری را بدنبال خواهد داشت.

2- کنیتکس پلاستیک :

این نوع کنیتکس برای داخل ساختمان و جای که در معرض آب نباشد مورد استفاده قرار می گیرد مهمترین مزیت آن عدم وجود بوی نامطبوع و عدم اشتعال و خشک شدن سریع و حل و رقیق شدن با آب می باشد و مهمترین معایب ان آب گریز نبودن آن می باشد به این صورت که اگر در معرض آب قرار بگیرد رطوبت آب را در خود جذب نموده و کم کم حالت چسبندگی خود را از دست می دهد.

رنگ کنیتکس

رنگ کنیتکس

3- کنیتکس اکرولیک :

این نوع کنیتکس هم برای داخل و هم برای خارج ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد مهمترین مزیت این نوع کنیتکس آب گریز بودن خشک شدن سریع عدم وجود بوع نامطبوع و عدم اشتعال میباشد. باید توجه داشت که کنیتکس را به کمک مخزنهای پمپ باد و قیفهای مخصوص به دیوار یا سقف میپاشند. برای اینکه دانه های کنتکس به اطراف (در و پنچره و چمن یا کف …) پاشیده نشود آنها را تا 15 متری محل کار با مشنباه و…می پوشانند.

رنگ کنیتکس

کلمات کلیدی سئو : تعمیرات ساختمان,تغییرات ساختمان,تعمیرات و تغییرات ساختمان,رنگ اپوکسی,رنگ روغنی,رنگ نما,رنگ پلاستیک,رنگ چوب سیلر کیلر,رنگ کنتکس,مولتی کالر,نقاشی ساختمان,کاغذ دیواری,بلکا,پتینه

رنگ کنیتکس , رنگ کنتکس , قیمت کنیتکس , آموزش کنیتکس , کنیتکس دیوار , قیمت کنیتکس اکریلیک , عکس کنیتکس , قیمت کنیتکس روغنی ,کنیتکس چیست , قیمت رنگ کنیتکس

تماس با نقاشی ساختمان