مزایا و معایب رنگ بلکا

مزایا و معایب رنگ بلکا

مزایا و معایب رنگ بلکا

مزایا و معایب رنگ بلکا

مزایا و معایب رنگ بلکا

مزایا و معایب رنگ بلکا

1 – جهت اجرا نیازی به زیرسازی اولیه ندارد از این رو در وقت و هزینه صرفه جویی شده و برخلاف انواع دیوارکوب PVC و MDF فضای خالی بین پوشش دیوار اصلی ایجاد نخواهد شد.

2 – بلکا به دلیل پوشش دادن سطوح به طور کامل ٬ نوعی عایق صوتی و حرارتی نیز به شمار میرود .

3 – به دلیل خاصیت آنتی استاتیک مواد اولیه بلکا (پتینه – روپاد – رومالین)٬ این پوشش ها گرد و غبار را به خود جذب نمیکنند .

4 – به جهت استفاده از مواد با کیفیت ٬ پایداری رنگ و طرح خود را به مرور زمان از دست نمیدهند.

5 – از آنجا که این مواد مستقیما بر روی دیوار قرار میگیرند در برابر ضربه مقاومت خوبی داشته و در سطوح آن ترک خوردگی به وجود نخواهد آمد .

6 – در صورت کنده شدن به راحتی قابل ترمیم و بازسازی میباشد .

7 – جهت اجرای پوشش بلکا نیازی به تخلیه محل نبوده و به دلیل استفاده از مواد کاملا طبیعی در ترکیبات آن با محیط زیست سازگار بوده و هیچگونه حساسیت و آلرژیی ایجاد نمیکند.

8 – در اجرای بلکا به راحتی میتوان از ترکیب رنگ های مختلف استفاده نموده و طرح های زیبایی بوجود آورد .لازم به ذکر است که مواد اولیه پوشش های سلولزی ارائه شده توسط شرکت کیمیا دکور طبق استانداردهای بین المللی سلامت و بهداشتی کشورهای آلمان ٬ استرالیا و روسیه تهیه می شوند . از آنجا که این پوشش ها از تنوع بالای طرح و رنگ برخوردارند به راحتی میتوان با مبلمان و سایر اثاثیه تناسب رنگ ایجاد نمود.

نقاشی ساختمان

مزایا و معایب رنگ بلکا

کلمات کلیدی سئو سایت : تعمیرات ساختمان,تغییرات ساختمان,تعمیرات و تغییرات ساختمان,رنگ اپوکسی,رنگ روغنی,رنگ نما,رنگ پلاستیک,رنگ چوب سیلر کیلر,رنگ کنتکس,مولتی کالر,نقاشی ساختمان,کاغذ دیواری,بلکا,پتینه

نقاشی ساختمان پورحسن زیبایی منازل شما را به ارمغان می آورد

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.

تماس با نقاشی ساختمان